Icon
м.Чернігів, пр. Заньковецької, 12

Ресторан "Армения" в Чернігові

Ресторан
Основна будівля ресторану

«Армения» – це ресторан в Чернігові для душевного застілля з близькими і дорогими людьми.

Основний зал ресторану розміщений на двох поверхах і в ньому вільно можуть розташуватися до 120 гостей. Тому, у нас Ви можете провести весілля, день народження, ювілей, корпоратив і навіть дитяче свято. А для дружніх святкувань та сімейного спілкування ми надаємо затишний банкетний зал на дванадцять чоловік. Також ми приймаємо замовлення на поминальні обіди.

На території ресторану «Армения» знаходиться велика парковка. Є декілька окремих комфортних, дерев’яних будиночків на 6, 12 і 20 осіб. Будиночки чудово підійдуть для проведення сімейних свят, романтичних вечорів, дружніх зустрічей і корпоративів. У кожному з них проведено опалення, є кондиціонер і телефон для виклику офіціанта.

У літню пору працює тіниста тераса, де можна приємно провести вечір, насолодитися фірмовими стравами і, звичайно, ароматною вірменською кавою. А для самих маленьких гостей у дворі обладнаний дитячий майданчик. Величезна перевага нашого ресторану – це власна окрема територія і місце для паркування автівок.

Приходьте, щоб насолодитися популярними стравами вірменської та європейської кухні, а також просто відпочити і приємно провести час з близькими людьми.

Ми знаємо, чим порадувати дорогих гостей!

Замовити банкет

Замовити банкет

Двері «Армении» відкриті для Вас

  • Нд. - Вівт. з 11:00 до 23:00
  • Сер. - Сб. з 11:00 до 01:00

Залиште вашу персональну інформацію та ми зателефонуємо вам якомога швидше